Nasze usługi – tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne

Wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe to nasza specjalność. Potrafimy odpowiednio dopasować Twój przekaz, aby spełnić językowe, kulturalne i lokalne oczekiwania oraz sprawić, aby zagraniczni partnerzy odpowiednio Cię zrozumieli .

Kluczowym krokiem w rozwoju Twojej firmy na nowym rynku jest tłumaczenie Twojego tekstu na język obcy. Umiejscowienie treści w kulturze każdego nowego rynku to kolejna ważna część w celu rozszerzenia działalności za granicą. Właśnie to robi Enkel. Enkel oferuje wyjątkowo wysokiej jakości tłumaczenia oraz usługi lokalizacyjne. Nasi eksperci w zakresie języka ojczystego pomagają w nadzorowaniu wszystkich tłumaczeń i lokalizacji w określonym języku. Są to składowe, dzięki którym powstaje dobre tłumaczenie.

Nasz zespół tłumaczy oferuje tłumaczenia m.in. na język angielski i niemiecki oraz wszystkie powszechne i mniej popularne języki europejskie, takie jak bułgarski, szwedzki, rumuński, łotewski, bośniacki, chorwacki i węgierski. Oferujemy również tłumaczenia na kilka innych języków spoza UE.

Nasi lingwiści  mają duże doświadczenie w dostosowywaniu tekstów do wymogów lokalnych, mając pewność, że osadzą je zarówno językowo, jak i kulturowo.